Εγγραφές 2023-2024

• Εγγραφές για την νέα Σχολική Χρονιά 2023 - 2024

Οι εγγραφές για την νέα Σχολική Χρονιά 2023 - 2024 θα ξεκινήσουν την Δευτέρα 28 Αυγούστου και θα πραγματοποιούνται καθημερινά Δευτέρα ως Παρασκευή 18.00 - 21.00 ή και πρωινές ώρες κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού στα 210-4815042  & 6909215835. Μπορείτε επίσης πατώνταςεδώ  vα επικοινωνήσετε μαζί μας όλο τον Αυγουστο συμπληρώνοντας την φόρμα επικοινωνίας

Στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών SUCCESS Z.K.ΑΥΓΟΥΛΑ η μάθηση είναι πάντα μια ξεχωριστή εμπειρία!

Καινοτομούμε άλλη μία φορά εντάσσοντας στο εκπαιδευτικό μας πρόγραμμα  2 ολοκαίνουργια εκπαιδευτικά προγράμματα Little stars και Little Pilots  για μαθητές 4-6 χρόνων βασισμένα στην βραβευμένη με χρυσό βραβείο εκπαίδευσης μέθοδο exSELlens, μια απόλυτα βιωματική προσέγγυση της αγγλικής γλώσσας!

Στο κέντρο μας παρέχουμε:

🔆Υβριδικά μαθήματα (Συνδυασμός δια ζώσης και online διδασκαλίας)

🔆Δωρεάν μελέτη Αγγλικών

🔆Τμήματα Νursery-Pre–junior για μαθητές νηπίου και Α δημοτικου.

🔆Junior A & Junior B σε 1 χρόνο

🔆Σχολική μελέτη Δημοτικού

🔆Εντατικά τμήματα όλων των επιπέδων

🔆Lower σε 9 μήνες

🔆Proficiency σε 1 χρόνο

🔆IELTS σε 3 μήνες

🔆Τμήματα προετοιμασίας πανελληνίων στα ειδικά μαθήματα ξένων γλωσσών

🔆Τμήματα ΟΛΩΝ των επιπέδων για μαθητές, φοιτητές, ενήλικες

Θα χαρούμε να σας δούμε στο χώρο μας για μια πλήρη παρουσίαση της δουλειάς μας.